Obserwując otaczającą nas dziś rzeczywistość, a wracając myślami o kilka lat wstecz, nie sposób nie dostrzec, jak wiele zmieniło się wokół nas. Nie wszyscy zdają sobie jednak sprawę z faktu, jak wiele pozytywnych zmian w naszym otoczeniu zawdzięczamy funduszom europejskim. Liczne inwestycje realizowane z środków unijnych przyczyniają się do rozwoju naszego kraju, a tym samym wpływają na jakość i komfort naszego życia. Wzrasta nasza świadomość w zakresie możliwości pozyskania wsparcia na rozwój firmy, wprowadzenia na rynek nowych produktów czy innowacyjnych rozwiązań. Ukierunkowanie na rozwój to istotny element rozwoju firmy, który jednak w większości wymaga zaangażowania znacznych środków finansowych. Dla wielu przedsiębiorstw z sektora MŚP bariera finansowa jest sporym ograniczeniem w dążeniu do realizacji wizji i pomysłów na swój dalszy rozwój, a tym samym utratą szansy na tworzenie nowych miejsc pracy.

Pozyskanie dofinansowania może rozwiązać ograniczający nas problem finansowy. Fundusze europejskie to bowiem nie tylko wspomniane inwestycje, których efekty widać gołym okiem. Współfinansowanie z środków unijnych otwiera wachlarz zupełnie nowych możliwości zarówno osobom chcącym otworzyć własną działalność, jak również przedsiębiorcom, którzy pragną rozwijać swoje już prosperujące na rynku firmy.

Obawy i brak fachowej wiedzy o tym, od czego zacząć i jak podejść do tematu, skutecznie jednak hamują wszelką inicjatywę. W tym miejscu wkraczamy my, oferując swoim Klientom wsparcie, wieloletnie doświadczenie i wiedzę o tym, jak poprawnie pisać projekty, jak nimi zarządzać, a w późniejszym czasie także prawidłowo rozliczać. Z doświadczenia wiemy, jak niepowtarzalną i bezcenną chwilą radości jest informacja o przyznaniu dofinansowania na realizację naszego projektu.

W późniejszym czasie następuje niełatwy etap realizacji. Niełatwy z tego względu, że wymaga on znajomości i śledzenia na bieżąco nieustannie zmieniających się przepisów i wytycznych. Prawidłowe rozliczenie finansowe projektu jest kluczowym aspektem nie tylko powodzenia przedsięwzięcia, ale ma również wpływ na dalszy rozwój firmy. Zespół naszych ekspertów może pochwalić się wysoką skutecznością, stale aktualizowaną wiedzą oraz praktyką, nabywaną od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Realizowane przez nas projekty były kontrolowane, a niektóre miały audyt zewnętrzny. Opracowaliśmy szereg narzędzi w Excelu, wspierających realizację projektu - od rekrutacji po rozliczenia finansowe. Możemy pochwalić się niezwykle wysokim odsetkiem (90%) poprawnie złożonych wniosków o płatność, dzięki czemu w realizowanych przez nas projektach zachowana została płynność finansowa.

Lubimy swoją pracę, a co za tym idzie wyzwania, jakie niesie ze sobą każdego dnia. Pragniemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Zależy nam, aby nasi Klienci osiągnęli pełnię swojego potencjału i mogli bez przeszkód rozwijać swoje firmy, realizując przy tym własne aspiracje i marzenia.

Ty masz ciekawy pomysł, My wiemy, jak przejść do jego realizacji.
Razem zdziałamy więcej!

Nie zwlekaj!
Zadzwoń (601-532-120) lub .

ul. Łódzka 8/12 lokal 7.10

42-202 Częstochowa

Godziny pracy:

poniedziałek 13:00 - 18:00

wtorek - czwartek 9:00 - 15:00

piątek 9:00 - 14:00

Zapraszamy!

601-532-120

facebook.com/biuroerka