Renata Karwala
właściciel

Witam serdecznie!

Jestem księgową z wieloletnim stażem pracy w zawodzie (w tym ponad 15 lat na stanowisku głównej księgowej). Ukończyłam studia wyższe na kierunku Zarządzanie i Marketing (specjalność Rachunkowość oraz Zarządzanie Europejskie). W 2001 roku uzyskałam świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Długoletnia praktyka w zawodzie pozwoliła mi nabyć niezbędną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu obsługi księgowej i kadrowo-płacowej. Od 12 lat zajmuję się rozliczaniem finansowym projektów międzynarodowych oraz krajowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Na przestrzeni lat uczestniczyłam w przygotowaniu wielu wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie projektów w części finansowej oraz planowaniu harmonogramów rzeczowo-finansowych. Moją pasją jest również tworzenie w Excelu zaawansowanych arkuszy kalkulacyjnych oraz indywidualnych rozwiązań wspomagających pracę oraz zarządzanie firmą. Pragnę podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zarówno z osobami zainteresowanymi rozwojem własnych firm, jak również tymi, którzy dopiero podejmują decyzję o założeniu własnego biznesu. W swej pracy kładę nacisk na profesjonalizm oraz komunikatywność. Jestem przekonana, że współpraca z moim biurem zaowocuje nie tylko wzmocnieniem Twoich dotychczasowych działań, ale również stanie się inspiracją i niezbędnym wsparciem w dalszym rozwoju. Moje przekonania wynikają z osobistych doświadczeń, dlatego tak bliskie są mi słowa Gandhi’ego:

„Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy na świecie”.

 

Magdalena Buchta

Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie i Marketing (specjalność handel zagraniczny oraz Studia Europejskie). Posiada wieloletnie doświadczenie oraz odbyła liczne szkolenia w zakresie pozyskiwania i rozliczania funduszy europejskich.

  • Specjalistka w zakresie pozyskiwania środków finansowych na realizację projektów w ramach programów pomocowych krajowych i zagranicznych orasz ich realizacji i rozliczania.
  • Autorka ponad 50 projektów współfinansowanych w ramach programów pomocowych Unii Europejskiej, które uzyskały dofinansowane i zostały zrealizowane, w tym z: Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2014, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Leonardo da Vinci, LLP ERASMUS, PHARE, koordynator, kierownik lub realizator wielu projektów współfinansowanych ze źródeł zewnętrznych.

Osoba przygotowująca wnioski o płatność kilkunastu projektów zrealizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2007-2014.

Artur Karwala

Doradca zawodowy i personalny, pełniący funkcję copywritera. Specjalizuje się w pisaniu różnorodnych tekstów i haseł marketingowych. Wie, że każdy dobry tekst powinien być niczym magnes - przyciągać i zarazem intrygować czytelnika. W szczególności w czasach, w których informacja napływa do nas z każdej możliwej strony. W sferze księgowej zajmuje się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Dodatkowo oferuje pomoc w przygotowaniu fachowego CV i listu motywacyjnego.

ul. Łódzka 8/12 lokal 7.10

42-202 Częstochowa

Godziny pracy:

poniedziałek 13:00 - 18:00

wtorek - czwartek 9:00 - 15:00

piątek 9:00 - 14:00

Zapraszamy!

601-532-120

facebook.com/biuroerka